Dnia 2022-12-26 15:00 na stadionie Selhurst Park miało miejsce spotkanie między Crystal Palace oraz Fulham zakończone wynikiem 0-3

Crystal Palace vs Fulham 0-3.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Crystal Palace a Fulham wynik to 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-3.

Dnia 2022-12-26 15:00 na stadionie Selhurst Park odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 17 pomiędzy Crystal Palace a Fulham.

Gole strzelali: B. De Cordova-Reid 31' 0-1 A. Mitrović T. Ream 71' 0-2 A. Mitrović 80' 0-3

Żółte kartki Crystal Palace: James Tomkins 20' James Tomkins 57'

Żółte kartki Fulham:

Czerwone kartki Crystal Palace: Tyrick Mitchell 34' James Tomkins 57'

Czerwone kartki Fulham:

Główny arbiter spotkania to Andy Madley, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Crystal Palace stawi czoła Bournemouth, następne spotkania z drużynami Tottenham oraz Southampton. Kolejno natomiast Fulham z Southampton. Następne mecze zagra z drużynami Leicester oraz Hull City.

W dobie dzisiejszych czasów liczna grupa fanów śledzi niezwykle ciekawe potyczki, które dotyczą ligi Premier League. Ciekawe zespoły futbolowe oraz zawodnicy tacy jak m.in. James Tomkins systematycznie zapewniają wspaniałym sympatykom mnóstwo pozytywnych przeżyć. Zmagania między zawodnikami okazują się niezwykle zagorzałe, nie często zdarza się ostatecznie, iż są to zmagania mało interesujące. Stale trafiamy na nieczyste faule zakończone czerwoną kartką, przechodzące do historii gole czy asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Serdecznie zachęcamy, aby śledzić zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz oglądać mecze futbolowe popularnej ligi Premier League. Crystal Palace i Fulham oraz ich udział w Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Selhurst Park.